Afërdita Dreshaj s’i ndal postimet në bikini - Bota Sot
Afërdita Dreshaj s’i ndal postimet në bikini

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj s’i ndal postimet në bikini

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 18:58
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj nuk po i kursen fansat e saj.

Afërdita Dreshaj para pak ditëve filloi pushimet e saj në Miami, prej nga është duke qëndruar aktive me postime të shumta në rrjetet sociale.

Modelja përgjatë tërë vitit është përkujdesur për fizikun e saj, dhe tani po shihen më së miri përparimet, ajo ka pozuar në bikini të bardha ku duket e mahnitshme.

Përndryshe, bashkë me të në Miami është edhe burri i saj Jakub Kindl me të cilin kishin lidhur martesë dy vite më parë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yes way, Rosé

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat