Gjithmonë me bikini, por Demi Rose shfaqet ndryshe rrugëve - Bota Sot
Gjithmonë me bikini, por Demi Rose shfaqet ndryshe rrugëve

Mediale Vip

Gjithmonë me bikini, por Demi Rose shfaqet ndryshe rrugëve

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:08
Demi Rose

Demi Rose është shfaqur me një stil të rrugës, me çizme të kauboujve dhe stil funky e pa grim.

Pas një kohë të gjatë ajo është shfaqur në rrugët e Londrës derisa ka qëndruar për shumë kohë e vetizoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Bukuroshja angleze ka treguar se është e bukur pa grim edhe pse ajo është paraqitur pa grim në shoping këtë të premte në Londër.

E lindur në Sutton Coldfield, ajo ka qenë bashkë me yllin e Love Island Maria Wild derisa të dyja janë dukur bukur me stilin e veshjes se kaubojëve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat