Albani dhe Miriami nisin ditën në plazh - Bota Sot
Albani dhe Miriami nisin ditën në plazh

Mediale Vip

Albani dhe Miriami nisin ditën në plazh

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 12:18
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani

Shumë nga yjet e estradës shqiptare kanë filluar pushimet pas izolimit disa mujor për shkak të pandemisë Covid-19.

Njëjtë kanë vepruar edhe çifti i famshëm Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, të ciliët sot kanë nisur ditën pikërisht nga plazhi.

Kantautori ndaj një fotografi në Instagram ku shihet pranë bashkëshortes së tij, këngëtares, Miriam dhe vajzës së tyre Ameli.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar Albani sipër imazhit ku shihet pranë dy femrave më të rëndësishme të jetës së tij.

Kujtojmë që Albani dhe Miriam janë prindër të dy fëmijëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat