Kendall Jenner në fotosesionin e ri, thjeshtë mahnitëse - Bota Sot
Kendall Jenner në fotosesionin e ri, thjeshtë mahnitëse

Mediale Vip

Kendall Jenner në fotosesionin e ri, thjeshtë mahnitëse

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 22:56
Kendall Jenner

Modelja e re në moshë, Kendall Jenner, është një nga emrat më të njohur në fushën e modës në të gjithë botën.

Falë bukurisë së saj dhe formave trupore tipike për një modele ajo ka arritur të gëzoj  vëmendje të madhe nga të gjithë, veçanarisht nga ekspertët e fushës së modës.

24-vjeçarja së fundmi ka publikuar një fotosesion ku shihet e veshur me një  veshje unike, derisa vë në pah bukurinë që e karakterizon.

Image
Kendall Jenner


Kujtojmë që ajo është (gjysmë) motra e të famshmeve Kardashian, derisa është modele e agjencive më relevante në botë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat