Gruaja e Nexhatit e bën vajzën ‘modele’, shikoni pozat e vogëlushes - Bota Sot
Gruaja e Nexhatit e bën vajzën ‘modele’, shikoni pozat e vogëlushes

Mediale Vip

Gruaja e Nexhatit e bën vajzën ‘modele’, shikoni pozat e vogëlushes

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 07:23
Xhevahire dhe Nexhat Osmani

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto të vajzës, e cila edhe pse e vogël po duket si modele.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat