Zizës i ‘dalin’ krahët e engjëllit - Bota Sot
Zizës i ‘dalin’ krahët e engjëllit

Mediale Vip

Zizës i ‘dalin’ krahët e engjëllit

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:28
Ziza Pajaziti

Ziza Pajaziti është një nga emrat më të njohur të Instagramit.

Ajo njihet për format trupore, por, edhe për stilin që ka.

Së fundmi, në Instagram, modelja hodhi një fotografi ku shihet se pozoi me veshje shumë elegante.

Prapa saj ishte edhe një pikturë me krah engjëlli dhe dukej sikur të ishin të saj.

Sidoqoftë, vëmendjen edhe kësaj radhe e mori gjoksi bombastik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat