Një çikliste seksi si Bebe Rexha, tërheq vëmendjen me videon e postuar - Bota Sot
Një çikliste seksi si Bebe Rexha, tërheq vëmendjen me videon e postuar

Mediale Vip

Një çikliste seksi si Bebe Rexha, tërheq vëmendjen me videon e postuar

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 12:44
Bebe Rexha

Bebe Rexha duket joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, është ndër emrat e njohur e cila përveç suksesit të madh në muzikë, tërheq vëmendjen po ashtu me paraqitjet e saj.

Bebe është aktive në rrjete sociale aty ku me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo edhe në postimin e fundit ka treguar format trupore dhe duket tejet seksi teksa nget biçikletën.

“Hobi i ri i preferuar   “, ka shkruar këngëtarja pranë postimit ku duket provokuese në fotot e sidomos në videon e postuar.

Bebe nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor dhe po shijon suksesin e atyre paraprake.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New favorite hobby 🤎💪🏼🚲 🚲 #fitlifeisthebestlife

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat