Do të befasoheni, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme - Bota Sot
Do të befasoheni, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme

Mediale Vip

Do të befasoheni, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 15:59
Adelina Tahiri

Pa asnjë ndërhyrje, kështu dukej Adelina para se të bëhej e famshme.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor, bukuroshja është në qendër të vëmendjes më postimet e saj në rrjete sociale ku gjithmonë kujdeset ti informojë fansat rreth jetës private.

Duke na prezantuar me familjarët e saj, ajo ndonjëherë rikthehet edhe në kohë duke publikuar foto kur ishte fëmijë.

Me anë të këtyre publikimeve mund të vërehen qartë ndryshimet që iu kanë bërë në fytyrë, por që ëmbëlsinë dhe pozitivitetin ka arritur ta ruaj edhe tani.

Këngëtarja tregojë së ka qenë një bionde bukuroshe dhe shumë e dashur për vëllaun e saj.

Një biondë se.ksi është akoma, por që tani kurohet deri në detajin e fundit duke u shfaqur si zonjë në secilën paraqitje.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat