Modelja e njohur Alessandra “shkatërron” koronavirusin me këto poza - Bota Sot
Modelja e njohur Alessandra “shkatërron” koronavirusin me këto poza

Mediale Vip

Modelja e njohur Alessandra “shkatërron” koronavirusin me këto poza

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 09:16
Alessanda Ambrosio

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të ndjekura në botë.

Dikur pjesë e Victoria’s Secret, një nga modelet më të paguara.

Ndërsa, vazhdon te mbetet ikonë bukurie dhe një “bombë” e vërtetë.

Është kjo Alessanda Ambrosio, e cila së fundmi sjellë disa imazhe në bikini, që thjeshtë s’duan koment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat