Trejsi Sejdini i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore - Bota Sot
Trejsi Sejdini i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore

Mediale Vip

Trejsi Sejdini i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore

Më: 24 korrik 2020 Në ora: 22:45
Trejsi Sejdini

Modelja Trejsi Sejdini është gjithmonë në qendër të vëmendjes, me zhurmën që krijon në rrjete sociale.

Së fundmi, Trejsi na ka surpirzuar jo pak me fotot që ka publikuar në Instagramin e saj.

Modelja ndodhet në plazh dhe nga atje ka pozuar e veshur me bikini fare të holla, të cilat ia nxirrnin më në pah linjat trupore.

“Dreq, të gjithë flasin”, ka shkruar krahas fotos modelja.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat