Gold Ag ndan një imazh përkrah bashkëshortes - Bota Sot
Gold Ag ndan një imazh përkrah bashkëshortes

Mediale Vip

Gold Ag ndan një imazh përkrah bashkëshortes

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 21:33
Gold Ag

Gold Ag dhe Ermira janë çifti i ri i shoubizit.

Dhe natyrisht që çdo lëvizje e tyre këtë kohë bëhet lajm për mediat rozë, dyshja po pëlqehen shumë edhe nga publiku.

Çifti Agushi, ditën e sotme e kanë kaluar së bashku, dhe kanë ndarë me fansat e tyre një foto të përbashkët teksa shihen duke udhëtuar me makinë.

Kjo është një nga fotot e rralla të tyre së bashku pasi që dyshja janë mjaft të rezervuar në jetën private. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat