E ëma i shkruan vargje të rimuara, Dafina mbetet pa fjalë

Mediale Vip

E ëma i shkruan vargje të rimuara, Dafina mbetet pa fjalë

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 16:49
Dafina Zeqiri

Dafina ka publikuar mesazhin që e mori nga nëna.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit mesazhin që ia shkroi nëna e saj dhe që e la pa fjalë.

Këngëtarja, tregoi se edhe nëna e saj ka talent në muzikë, ngase ia kishte shkruar vargjet duke rimuar.

“Nëna ime është më e mira”, ka shkruar Dafina në postimin e saj.

Kujtojmë se Dafina gjatë kësaj vere publikoi dy bashkëpunime, ndërsa është duke punuar edhe rreth albumit të ri muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat