Fifi bën tatuazh të veçantë në këtë pjesë të trupit

Mediale Vip

Fifi bën tatuazh të veçantë në këtë pjesë të trupit

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 19:37
Fifi

Fifi ka realizuar një tatuazh të ri.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, ajo kohën e fundit ka bërë disa tatuazhe në trup.

Përmes një postimi në InstaStory, këngëtarja ka treguar tatuazhin e fundit, i cili është shumë i veçantë.

“In vino veritas”, janë fjalët që ka gdhendur Fifi në trup, të shoqëruar me një gotë vere dhe me një trëndafil.

Kjo frazë, në gjuhën shqipe ka kuptimin “Në verë qëndron e vërteta” dhe e bëri tatuazh në pjesën e belit.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi mbetet “Pa gajle”, këngë të cilën e solli në duet me Young Zerkën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat