Arbenita shfaqet atraktive në fotosensionin e fundit

Mediale Vip

Arbenita shfaqet atraktive në fotosensionin e fundit

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 11:57
Arbenita Ismajli

Modelja dhe blogerja e njohur, Arbenita Ismajli ka publikuar disa fotografi nga fotosensioni i saj i fundit.

Arbenita duket mjaft atraktive në dy fustane, derisa ka treguar se ajo është duke punuar.

Arbenita duket se fare nuk e ka problem të ndajë detaje të tilla me ndjekësit në Instagram.

Image
Arbenita Ismajli

Ndryshe, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat