Fotoja më e ëmbël e ditës: Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo

Mediale Vip

Fotoja më e ëmbël e ditës: Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 07:23
Sara Hoxha

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me vajzë.

Që pas konfirmimit të lajmit, ajo nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur.

Bukuroshja ka publikuar fotot më të ëmbla në rrjete sociale.

Sara ka treguar barkun e rrumbullakosur, e veshur me rrobabanjo.

Para disa ditësh ajo tregoi se kjo është një periudhë shumë emocionuese për të dhe mezi pret te bëhet nënë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat