Chrissy Teigen sërish në klipin e John Legend, zbulon një sekret - Bota Sot
Chrissy Teigen sërish në klipin e John Legend, zbulon një sekret

Mediale Vip

Chrissy Teigen sërish në klipin e John Legend, zbulon një sekret

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 00:08
Chrissy Teigen me John Legend

Chrissy Teigen ka ndarë disa imazhe para videoklipit “Wild” të John Legend.

Ata u takuan në vitin 2006 për xhirimin e albumit të tij Stereo, shkruan DailyMail.

Chrissy Teigen ka paralajmëruar premierën e singlit të ri të bashkëshortit të saj, John Legend, 14 vjet pas takimit të parë.

Modelja, 34 vjeçe, ka një rol kryesor në xhirime dhe ka zbuluar se regjisori, Nabil Elderkin, është i njëjti person që i prezantoi më 2006.

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, Chrissy ngau një koleksion mahnitës të fotografive në Instagram.

Ajo shkroi: “Ditë e madhe! Videoja për premierës së “Wild” nesër! Unë dhe John do ta prezantojmë drejtpërdrejt në mesditë në YouTube. Na tregoni nëse keni ndonjë pyetje për ne ose regjisorin tonë @nabil, njeriu që na takoi 14 vjet më parë!”.

Chrissy dukej mahnitëse në ato pamje, për videon romantike të bashkëshortit të saj, John. Në një moment, çifti shtrihen mbi njëri-tjetrin dhe buzëqeshin.

Në një moment të ndryshëm intim, çift shikojnë njëri-tjetrin në sy përmes një pjese të perdes dhe më vonë e përqafojnë njëri-tjetrin në një pishinë.

Klipi i tillë vjen që prej kur Chrissy ishte pjesë e një tjetër videoje të John më 2006. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat