Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhet - Bota Sot
Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhet

Mediale Vip

Afrona vesh fustan shumë të shkurër, rrezikon të zbuloi më shumë se ҫ’duhet

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 13:53
Afrona

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan shumë të shkurtër.

Mëgjithatë, Afrona edhe me këtë pamje po duket shumë bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat