Kështu duket dhoma e gjumit të Taynës - Bota Sot
Kështu duket dhoma e gjumit të Taynës

Mediale Vip

Kështu duket dhoma e gjumit të Taynës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 15:39
Tayna

Pushimet po i vazhdon akoma.

Përmes rrjeteve sociale, reperja Tayna po ndan me ndjekësit e saj thuajse secilin moment që po e kalon në vendin ku po rri.

Së fundmi, ajo hodhi një video nga dhoma e saj ku shihet e veshur me të shkurta dhe dukej tepër seksi.

Kujtojmë që së shpejti reperja do e lansojë këngën e re, të titulluar “Qeqe”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat