Kida me pozë ‘përvëluese’ nga pushimet

Mediale Vip

Kida me pozë ‘përvëluese’ nga pushimet

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 15:41
Kida

Kida e nisi ditën me një fotografi atraktive.

Kida ka ndarë me ndjekësit një fotografi të ‘nxehtë’ mëngjesin e sotëm, në të cilën erdhi shumë tërheqëse.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini me print leopardi, ndërsa në pjesën e sipërme e mbuloi gjoksin me anë të një gjethe të lules.

Edhe këtë herë, ajo vuri në pah fizikun e përsosur, për të cilin kujdeset në maksimum dhe pranoi komente pozitive.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida është “Edhe sa”, këngë të cilën e shoqëroi edhe me videoklip, që e realizoi në formë të një filmi të metrazhit të shkurtër. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

la que pisa fuerre, la mata’ora 🙋🏼‍♀️

A post shared by KIDA (@kida) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat