“Flaka në flakë”, Oriola Marashi duket “zjarr”

Mediale Vip

“Flaka në flakë”, Oriola Marashi duket “zjarr”

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 16:16
Oriola Marashi

Oriola Marashi s’e ka ndërmend t’i ndal postimet provokuese.

Së fundi ajo ishte në Kapadokia të Turqisë ku edhe realizoj një fotosesion mahnitës në të cilin u shfaq më seksi se asnjëherë më parë.

E si duket modelja shqiptare nuk ka përfunduar ende së publikuari fotot nga atje, pasi disa imazhe tejet të “nxehta” solli edhe kësaj radhe.

“Flakë në flakë”, ka shkruar Oriola në mbishkrim teksa qëndron pranë një zjarri ndërsa që ka të veshur vetëm një palë bikini që mezi ia mbulonin pjesët intime.

Oriola dukej “përvëluese” dhe kaq seksi ka kohë që se keni parë.

Image
Oriola Marashi

Ndryshe, Oriola është në lidhje me futbollistin gjakovar, Eros Grezda me të cilin kohë më parë e bënë publike romancën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat