Baba për herë të parë, “Ezel” shpenzon shumën marramendëse për dhomën e të bijës!

Mediale Vip

Baba për herë të parë, “Ezel” shpenzon shumën marramendëse për dhomën e të bijës!

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 19:46
Kenan Imirzalioglu, Sinem Kobal

Kenan Imirzalioglu, apo “Ezeli” aq i dashur për publikun shqiptar po e prêt me padurim ardhjen në jetë të së bijës. Aktori i njohur turk bëhet baba për herë të parë dhe nuk po e mban dot veten!

E shoqja Sinem Kobal është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe përgatitjen për mbërritjen e vogëlushes, kanë nisur.

Me arredimin e dhomës padyshimin po merret Sinem, e cila padyshim ka zgjedhur ta bëjë gjithcka rozë!

Por nuk e bën vetë, sepse dëshiron që dhoma të jetë pa asnjë të sharë, ndaj ka pajtuar një private arkitekturore. Dhe fatura është goxha e lartë: 40 mijë lira turke për një dhomë fëmije, por vajza e “Ezelit, e meriton”!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat