Këngëtarja kolumbiane tregon format perfekte

Mediale Vip

Këngëtarja kolumbiane tregon format perfekte

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 20:16
Shakira

Të konkurosh me bukuritë e ishujve Maldive kërkon guxim, të fitosh pastaj akoma më e vështirë. Por Shakira ja ka dalë të tërheqë vëmendjen me këtë foto të mrekullueshme.

Me një bikini të veçantë, ku ndihen edhe ritmet latine, këngëtarja tregon një fundshpinë perfekte.

43-vjeçarja thotë se e ka dizenjuar vetë kostumin e plazhit madje thekson se gjithmonë e ka ndjerë nevojën t’i bëjë vetë kostumet e verës.

Këngëtarja kolumbiane ndodhet me pushime me familjen, partenerin Pique dhe dy djemtë, foto të cilat kanë marrë miliona pëlqime në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat