Arta Nitaj ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke vënë në pah format trupore nga palestra

Mediale Vip

Arta Nitaj ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke vënë në pah format trupore nga palestra

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 10:36
Arta Nitaj

Arta Nitaj ka ngacmuar imagjinatën nga palestra.

Arta Nitaj ka arritur forma të përkryera trupore dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo po ushtron vazhdimisht në palestër duke mos harruar asnjëherë që të ndajë momente me ndjekësit në rrjete sociale, sidomos në Instagram aty ku edhe është tejet aktive.

Arta ka vënë në pah trupin seksi në disa poza të ndryshme.

Aktorja shqiptare e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve të shumtë. Emri i Artës shpesh është komentuar edhe për jetën private.

Aktualisht është beqare, të paktën deri më tani kështu është deklaruar në media.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat