Beyonce dhe Jay Z shijojnë mbrëmjen në New York

Mediale Vip

Beyonce dhe Jay Z shijojnë mbrëmjen në New York

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 22:17
Beyonce dhe Jay Z

Gjatë mbrëmjes Beyonce dhe Jay Z janë fotografuar duke shijuar darkën tek një restorant në New York.

Çifti i njohur ndërkombëtar, kishin vendosur kësaj radhe ushqime italiane, teksa pranë tyre shiheshin edhe persona të tjerë.  39-vjeçarja mezi njihej, pasi mbante të veshur një pallto të madhe, kurse në kokë kishte një kapele dhe maskën mbrojtëse të zezë.

Edhe reperi Jay Z ishte veshur në mënyrë të njëjtë, ndërsa po shijonte një gotë verë të kuqe. Çifti i yjeve janë martuar në vitin 2008 dhe kanë tre fëmijë së bashku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat