Arbenita sjell imazhe tërheqëse nga seti i ri: Kam punuar shumë për të qenë këtu ku jam

Mediale Vip

Arbenita sjell imazhe tërheqëse nga seti i ri: Kam punuar shumë për të qenë këtu ku jam

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 18:48
Arbenita

Arbenita erdhi joshëse me fotografitë me fustan elegant.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit disa fotografi joshëse, në të cilat shfaq hiret e saj.

Modelja këtë herë kishte veshur një fustan elegant, të hapur tek këmba dhe gjoksi, ndërsa dukej shumë tërheqëse.

Në plan të parë në njërin prej imazheve, ajo kishte vënë këmbët, teksa kishte pozuar e ulur në një karrige.

“Kam punuar shumë për të qenë këtu ku jam. Ju lutem, shpërndani pak dashuri në postimin tim të fundit”, janë fjalët e modeles sipër fotos. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat