E veshur në të zeza, Dafina vjen me stil unik si çdoherë

Mediale Vip

E veshur në të zeza, Dafina vjen me stil unik si çdoherë

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 23:09
Dafina Zeqiri

Dafina erdhi atraktive edhe në paraqitjen e radhës.

Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht fotografi të reja.

Në imazhin e fundit, këngëtarja shfaqet e veshur në të zeza, teksa flokët i kishte lidhur dhe kostumin e kombinoi me një palë syze të mëdha.

Dafina po mbante në duar një çantë të verdhë të brendit “Prada”, kurse mori komente të shumta nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So....

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat