Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë

Mediale Vip

Sara do të shëndoshet, shikoni çka po ha gjatë shtatzënisë

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 00:46
Sara Hoxha dhe Ledri

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është duke ngrënë ushqime me shumë kalori.

Duket se Sara nuk po përmbahet gjatë kësaj shtatzënie.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat