Kiara në të kuqe, “ndez” Instagramin

Mediale Vip

Kiara në të kuqe, “ndez” Instagramin

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:56
Kiara Tito

Ajo është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.

Është kjo prezantuesja shqiptare, Kiara Tito.

Veç jetës private që ka qenë shpesh edhe në qendër të vëmendjes, ajo përfolet edhe për stilin dhe bukurinë.

E së fundmi na shfaqet në një fustan të kuq ku duket tejet elegante, ndërsa vihen në pah edhe linjat trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat