Kaq seksi nuk e kemi parë Demi Rose, publikon videon e nxehtë

Mediale Vip

Kaq seksi nuk e kemi parë Demi Rose, publikon videon e nxehtë

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 21:36
Demi Rose

Demi Rose ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve me videon e fundit.

Modelja e famshme, Demi Rose, i ka provokuar keq ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Ajo në postimin e fundit është shfaqur e ‘zjarrtë’ në të brendshme. Fillimisht shihet foto ku tregon format trupore e pas saj një video në të cilën ajo shfaqet më seksi se kurrë më parë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meow 🐱 @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Demi Rose ka realizuar video nga prapa dhe përveç flokëve të gjata dhe shumë të shëndosha në sy sigurisht se bien edhe të pasmet bombastike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat