Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prindër për herë të dytë/ Zbulohet gjinia e bebes

Mediale Vip

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prindër për herë të dytë/ Zbulohet gjinia e bebes

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 13:55
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Me sa duket për Sinan Hoxhën dhe Andrrën këto janë ditë të ëmbla.

Burime pranë çiftit kanë treguar për Abc News se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë, dhe se Andrra tashmë është në muajin e katërt të shtatëzanisë.

Mirëpo jo vetëm kaq, por ky burim sapo zbuloi gjininë e bebit që do të vijë duke treguar se Sinani dhe Andrra pritet të bëhen prindër të një djali për herë të dytë.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali 4 vjeçar të quajtur Ansi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat