“Jeto në mua”, Labi e Saranda Tahiri i këndojnë dashurisë

Mediale Vip

“Jeto në mua”, Labi e Saranda Tahiri i këndojnë dashurisë

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 18:48

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm.

Bëhet fjalë për Labinot Tahirin i njohur për publikun si Labi.

Artisti nga Ferizaj, i ka dhuruar këngës shqipe dhjetëra hite, derisa është mjaftë i kërkuar edhe për bashkëpunime.

E, së fundmi ai vjen në duet me këngëtaren Saranda Tahirin, e cila është motra e këngëtarit.

Kënga mbanë titullin “Jeto në mua” dhe tashmë është lansuar në kanalin Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat