​Vesa Smolica mes muzikës dhe moderimin në radio

Mediale Vip

​Vesa Smolica mes muzikës dhe moderimin në radio

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 17:30
​Vesa Smolica

Vesa Smolica ka publikuar këngën më të re “Kaj”.

Ajo tha se kjo këngë është punuar gjatë karantinës dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Po ashtu në një intervistë për Cult foli më shumë rreth muzikës dhe punës në radio.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat