Shyhrete Behluli sfidon gravitetin, duket si një 20 vjeçare

Mediale Vip

Shyhrete Behluli sfidon gravitetin, duket si një 20 vjeçare

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 17:34
Shyhrete Behluli

Engjëllusha Salihu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instastory ku shihet me të ëmën Shyhrete Behlulin.

Shyhrete Behluli në një publikim të bërë në Instastory po duket më e re se vajza e saj Engjëllusha.

Në imazhin e ndarë çudit dukja e Shyhretes e cila duket si 20 vjeçare, ndërsa ajo është ndër këngëtaret që gjithmonë merr vëmendje për pamjen e saj të jashtme dhe dukjen rinore.

Ndërsa Shyhretja edhe Engjëllusha shihen me veshje sportive dhe grim minimal në këtë ditë vikendi, duket se të dyja shijojnë shoqërinë e njëra tjetrës pasi publikimet e tyre së bashku nuk janë të pakta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat