Rudina pozon me fustan të bardhë duke puthur Markun

Mediale Vip

Rudina pozon me fustan të bardhë duke puthur Markun

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 17:40
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Rudina shfaqet duke i dhuruar një puthje Markut dhe shkruan se ai është me fat.

Moderatorja është veshur me një fustan të bardhë dhe duket shumë elegante.

Kjo foto ka bërë që komentuesit ta urojnë çiftin për celebrimin, por Rudina ka sqaruar se ata nuk janë martuar ende.

“Urime çifti, u celebruat?

Jetë të lumtur shkruan një komentues.

“Jo, jo akoma”, i përgjigjet Rudina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat