Modelja e njohur del me gjoksin zbuluar dhe u bën thirrje amerikanëve: Votoni

Mediale Vip

Modelja e njohur del me gjoksin zbuluar dhe u bën thirrje amerikanëve: Votoni

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 22:33
Ireland Baldwin

Ireland Baldwin po përdor platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit se për cilin të votojnë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Modelja 25-vjeçare, doli topless por mbuloi një pjesë të gjoksin me ngjitëse “Unë Votova”.

“Të votosh është diçka e mirë,” shkruan Baldwin teksa poston fotot në Instagram.

Në fotot e publikuara ajo shfaqet nga oborri i shtëpisë së saj në Los Angeles.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat