Capital T e thotë troç: Ardian Bujupi është më i famshëm falë meje!

Mediale Vip

Capital T e thotë troç: Ardian Bujupi është më i famshëm falë meje!

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 22:49
Capital T

Trim Ademi i njohur si Capital T ishte i ftuari i Luana Vjollcës mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN”.

Trimi nuk mund t’i shpëtonte sfidës që publiku e do shumë, “Paintball” dhe mezi e kanë pritur ta shohin reperin në këtë lojë përballë artistëve të famshëm shqiptarë.

Capital T u tregua shumë sportiv edhe në këtë sfidë pikante duke u përgjigjur me mjaft sportivitet. Pyetjes se cili artist sipas Capitalit është edhe më i njohur falë tij, artisti ju përgjigj pa hezituar.

“Ardiani, dihet” tha Trimi duke “gjuajtur në fytyrë” këngëtarin shqiptar Ardian Bujupi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat