Ledri ka nevojë për ndihmën e të gjithëve, kush do e ndihmojë?

Mediale Vip

Ledri ka nevojë për ndihmën e të gjithëve, kush do e ndihmojë?

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 12:11
Ledri Vula

Pas shakasë së Sarës që mori vëmendjen e të gjithëve, Ledri nuk ka vonuar të mendojë se si t’ia kthejë gjithë situatën partneres së tij.

Reperi e ka ripublikuar videon në llogarinë e tij dhe ka kërkuar ndihmën e të gjithë ndjekësve për të bashkëpunuar.

“Pres ide si t’ia kthej në mesazhe. Faleminderit”, ka shkruar Vula duke u treguar mjaft i qartë në postimin e tij.

Tani jemi kuriozë cilat janë idetë më interesante që do të mbërrijnë në llogarinë e Ledrit, i cili me siguri këtë moment do ia rezervojë pas ardhjes në jetë të vogëlushes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat