Sa ka ndryshuar Vesa Luma

Mediale Vip

Sa ka ndryshuar Vesa Luma

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 12:11
Vesa Luma

Vesa Luma ka vite që ka zgjedhur jetën në Zelandën e Re.

Ajo ka krijuar familje me reperin Big Basta dhe janë prindër të Lianit.

Vesa e ka lënë paksa muzikën prapa, por jo edhe sharmin.

Ajo ka publikuar një foto festive në të cilën shihet se ka ndryshuar goxha, por po duket mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat