Kida do realizoj njërën nga këngët e saj në remix

Mediale Vip

Kida do realizoj njërën nga këngët e saj në remix

Më: 12 janar 2021 Në ora: 22:56
Kida

Këngëtarja do vjen me risi së shpejti.

Kida me anë të një postimi në Instagram ka treguar se do realizoj një nga këngët e saj në remix.

Projektin e saj “Drunk”, të publikuar 4 javë më parë do e dëgjojmë në një tjetër version.

Ndryshe, kënga e saj u prit shumë mirë nga publikua të cilën e ka realizuar me videoklip dhe deri më tani ka arritur 8 milionë shikime në kanalin YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat