Tayna dhe L’Algerino sjellin plot ritëm duetin “Moona”

Mediale Vip

Tayna dhe L’Algerino sjellin plot ritëm duetin “Moona”

Më: 14 janar 2021 Në ora: 20:20
Tayna dhe L’Algerino

Tayna lansoi projektin e parë ndërkombëtar.

Tayna para pak ditësh paralajmëroi një projekt të ri, të cilin kësaj radhe e sjell me një artist të huaj.

Rep-artistja sapo publikoi këngën me titull “Moona”, në duet me L’Algérino, ndërsa kënga është plot ritëm.

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet Tayna dhe L’algerino, kurse mix/masterin e punoi Lorenc Aliaj.

Kënga u shoqërua edhe me videoklip, të cilin e punoi “Sekuence”, e ku Taynën e shohim si zakonisht tërheqëse në të gjitha skenat. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat