Jetojnë jetë luksoze por çfarë pune bën partneri i Agnesa Hadërgjonajt?

Mediale Vip

Jetojnë jetë luksoze por çfarë pune bën partneri i Agnesa Hadërgjonajt?

Më: 18 janar 2021 Në ora: 15:51
Agnesa Hadërgjonaj dhe Valdrin Seçi

Bukuroshja Agnesa Hadërgjonaj për herë të parë mbrëmë ka nisur një sesion të pyetjeve-përgjigjeve me ndjekësit e saj.

Duke qenë se për jetën e saj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është goxha diskrete, kurreshtja ka qenë e shumtë për pyetje të panumërta.

Shumë prej tyre kishin të bënin me partnerin, Valdrin Seçi.

Agnesa tregoi se bashkë kanë afro dy viteve. Ajo foli edhe për origjinën e personit të zemrës, i cili është tropojan.

Hadërgjonaj ka zbuluar edhe me çfarë merret partneri, me të cilin ajo bën një jetë super luksoze me pushime.

Agnesa ka zbuluar se Seçi është biznesmen që merret me ndërtime në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E pyetur për vajzën nga raporti paraprak, bukuroshja tregoi se arsyeja për të cilën nuk e ekspozon të bijën është “mësyshi”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat