“Po mendon për emrin e çunit?” zbuloni bisedën e fundit mes Teas dhe Andit

Mediale Vip

“Po mendon për emrin e çunit?” zbuloni bisedën e fundit mes Teas dhe Andit

Më: 22 janar 2021 Në ora: 20:56
Andi

Andi dhe Tea kanë zbuluar për të gjithë publikun bisedën e fundit mes tyre ditën e sotme në Për’Puthen.

Një bisedë e këndshme tipike mes një cifti të ri mes humorit dhe përkujdesjes.

Biseda mes Andit dhe Teas:

Andi: Mgjesi nuse.

Tea: Mgjesi zog.

Andi: Si fjete?

Tea: S’kam fjet gjithë natën.

Andi: Mos më thuaj që po mendoje për emrin e çunit.

Tea: Po bëhem gati shpejt.

Kujtojmë se Tea dhe Andi kanë shprehur se janë në emision vetëm për njëri-tjetrin me synimin për të dalë çift në fund.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat