Është ndarë nga “Stracciatella” dhe është lidhur me Fationin Kuqarin? Fifi zbulon të vërtetën!

Mediale Vip

Është ndarë nga “Stracciatella” dhe është lidhur me Fationin Kuqarin? Fifi zbulon të vërtetën!

Më: 23 janar 2021 Në ora: 23:29
Fationi dhe Fifi

Këngëtarja e emisionit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën për të katërtin sezon është Fifi.

Ajo këtë here u vendos përballë Marsela Çibukajt në sfidën “Shiko Kush Përgjigjet”. Në këtë sfidë Fifi na zbuloi shumëçka nga jeta e saj personale dhe shumë të reja që nuk i dinim. Ajo zbuloi se “Stracciatella” nuk është më në jetën e saj dhe ajo është “single”.

Te pyetja “A bëni thashetheme për kolegët? Na thoni një thashethem…” Fifi zgjodhi të tregojë një thashethem mbi veten duke treguar se njerëzit e kanë bërë të lidhur me Fation Kuqarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat