E fejuara e Shpat Kasapit sjell imazhet pranë tij

Mediale Vip

E fejuara e Shpat Kasapit sjell imazhet pranë tij

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 09:34
Shpat Kasapi me te fejuaren

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij kanë realizuar një fotosesion së fundmi.

Shpat Kasapi para pak kohe ka njoftuar se është fejuar me të dashurën e tij, Selvije Jao.

Ata të dy së fundmi janë paraqitur në ekranet televizive me një intervistë, ku dukeshin mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit.

Partnerja e Shpatit së fundmi solli imazhe me këngëtarin në Instagram ku i dedikoi fjalët e ëmbla ku e quajti bekimin e saj.

“Më je bekim”, tha Selvije në mbishkrimine fotografisë

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat