E preferuara e Justin Bieber lanson album

Mediale Vip

E preferuara e Justin Bieber lanson album

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:33
Madison Beer

E preferuara e Justin Bieber, Madison Beer ka foluar për herë të parë për “problemet e saj mendore” e cila gjë dërgoi në një terapi medituese pas një “lodhje toksike” që pati më parë

E preferuara e Justin Bieber, Madison Beer ka debutuar sot me albumin e saj “Life Support” nga Epic Records të premten.

Siç i ka thënë ajo Daily Mail albumi – të cilin ajo vetë e ka kompozuar dhe shkruar – paraqet vuajtjet e saj me shëndetin mendor – sidomos me ankthin – derisa flet edhe për barnat e përshkruara që ka marrë pas një lidhje toksike në dashuri.

“Të krijoj këngë është si një terapi për mua”, tha 21 vjeçarja për DailyMail.com.

“Kjo është arsyeja pse e kam titulluar këtë album, ‘Life Support. Me ka ndihmuar mua që të dal nga errësira në dritë.

“Frymëzimi imë është më të vërtetë i ndryshëm. Mendoj se nuk jam një artiste që përvojë gjëra të lehta dhe shumë nga këngët e mija janë interesante që nuk janë stil i atyre të tjerave”, shtoi ajo. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat