Dikur u akuzua se prostituonte femra, Fation Kuqari tregon për herë të parë si qëndron e vërteta

Mediale Vip

Dikur u akuzua se prostituonte femra, Fation Kuqari tregon për herë të parë si qëndron e vërteta

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:38
Fation Kuqari

Një nga djemtë më IN të momentit, Fation Kuqari, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin që xhirohet në limuzinë ‘Glamour Zone’.

Ndër të tjera ai ka sqaruar edhe thashethemet e përhapura disa kohë më parë nga gojët e liga.

U bë viral nga portalet, mesazhi i një personi që pretendonte se e njihte Fationin dhe shprehej se dikur ai ka punuar si tutor jashtë  vendit. Por në intervistën e tij, Fationi thekson se kjo nuk është e vërtetë.

Cili është thashethemi më absurd që ke dëgjuar për veten?

Fation Kuqari: Që jam baba dhe jam kriminel, pra (qesh)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat