Capital T publikon imazhin me ëmbëlsirë në formë zemre me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Capital T publikon imazhin me ëmbëlsirë në formë zemre me rastin e ditëlindjes

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 20:44
Capital T

Reperi i njohur feston ditën e nesërme ditëlindjen.

Data 29 shkurti është ndër më të rëndësishmet në jetën e Capital T.

Reperi në këtë datë feston ditëlindjen e tij të 29 dhe këtë vit ai duket se do ta festojë larg familjes por në një vend mjaft të bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Capital T për momentin gjendet në një ishull të Kolumbisë teksa edhe ndan fotografi të shumta në profilin e tij në Instagram, ndërsa me rastin e ditëlindjes së tij ai ka postuar një imazh ku shihet me një ëmbëlsirë të kuqe e në formë zemre në dorë.

Nuk dihet se kjo ëmbëlsirë a ishte dhuratë nga një person i veçantë apo nga personeli i hotelit ku po qëndron.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat