Kush mendon se do dal çift nga “Përputhen”? Fation Kuqari habit me përgjigjen

Mediale Vip

Kush mendon se do dal çift nga “Përputhen”? Fation Kuqari habit me përgjigjen

Më: 11 mars 2021 Në ora: 14:11
Fation Kuqari

Ish-konkurrenti i programit është pyetur nga fansat e tij.

Fation Kuqari i është përgjigjur me ironi ndjekësit për përgjigjen.

Ai i ka bërë tag Arjan Konomit duke shkruar se ai bashkë me televizionin Top Channel do dalin duke e shoqëruar postimin me emotikona duke qeshur.

Ndryshe, së fundi në program kanë ndodhur debate të ashpra mes konkurrentëve dhe opinionistit Arjan Konomi.

I gjithë debati ka ndodhur si pasojë e një postimi që kishte bërë Loco në Instagramin e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat