“Mbretëresha e natës”, Luana Vjollca merr poza atraktive nga vaska

Mediale Vip

“Mbretëresha e natës”, Luana Vjollca merr poza atraktive nga vaska

Më: 14 mars 2021 Në ora: 21:15
Luana Vjollca

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, padyshim që është ndër më të kërkuarat në ekranet televizive.

Përpos kësaj pune, bukuroshja bionde është e angazhuar edhe me projekte muzikore, të cilat dëgjohen tej mase në platformat digjitale.

Ndërkohë edhe në rrjete sociale ajo ndan informacione për të dy sferat e jetës së saj, duke i mbajtur të azhurnuar kështu dy milionë ndjekësit.

Në disa postime të fundit në Instagram, Luana ka marrë vëmendje të madhe me pozat atraktive që ka marrë.

E veshur me një fustan shumë-ngjyrësh, artistja vuri në pah tiparet e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

“Mbretëresha e natës”, shkruante në vaskën që ajo zgjodhi të realizojë fotografitë.

Ambienti me ngjyra të lehta bëri që Luanës t’i pëlqehen imazhet tërheqëse nga fansat dhe kolegët e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat