Violeta Kukaj shkëlqen me këtë komplet me kutia

Mediale Vip

Violeta Kukaj shkëlqen me këtë komplet me kutia

Më: 21 mars 2021 Në ora: 21:34
Violeta Kukaj

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës folklorike e popullore, Violetë Kukaj, ia ka dalë ti rezistoj kohës.

Pas një pauze të gjatë në botën e muzikës, për çka dolen edhe shumë thashetheme, Violeta është bërë shumë më aktive.

Nuk po bënë edhe aq shumë këngë, ama nuk po i lë pas paraqitjet publike, intervistat dhe fotot në rrjete sociale.

Së fundi, Violeta ishte pjesë e eventit të hapjes së “Tiara Fashion” në Prishtinë dhe shkëlqej me paraqitjen e saj të jashtme.

Dukej bukur, moderne dhe shumë rinore, madje më mirë se kurrë më parë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat